Volvo XC60 T6 AWD LE Ultra Bright készletről vállalkozásoknak, 4.99% kamattal feltételekkel! Ultra felszereltség, + Bowers&Wilkins audio, masszázsfunkció az első ülésekben! Hirdetésünk nem minősül ajánlattételnek, az esetleges hibákért felelősséget nem vállalunk, az akció pontos részleteiről érdeklődjön telefonon, vagy személyesen Kecskeméten!
Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, nyitható napfénytető.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Hibrid |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 186 kW, 253 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/06 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 660 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Saját tömeg: | 2 093 kg |
| Csomagtartó: | 468 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!