2,99% FINANSZÍROZÁSSAL! Eladó márkakereskedésünk kínálatából Volvo XC60 T8 Ultimate Bright Plug-in Hybrid modell! Ajándék szerelt téli kerékszettel! A lehető legmagasabb felszereltséggel és rengeteg extrával azonnal elvihető garanciális modell! Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését keresse fel márkakereskedésünket személyesen vagy keresse értékesítő kollégáinkat a lenti telefonszámok egyikén!
12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, digitális többzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető (napfénytető), utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, garantált km futás, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 11 385 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 228 kW, 310 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2022/10 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 660 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2026/11 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 093 kg |
| Csomagtartó: | 468 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!