Volvo XC60 B5 AWD 250LE automata Core felszereltséggel gyártásból rendelhető, a felszereltsége módosítható, extrák hozzáadhatóak. Hirdetésünk nem minősül ajánlattételnek, az esetleges hirdetési hibákért felelősséget nem vállalunk. Kollégáink bővebb tájékoztatással tudnak szolgálni személyesen Kecskeméten, vagy az alábbi telefonos elérhetőségeken!
10 hangszóró, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, digitális klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, érintőkijelző, esőszenzor, fedélzeti komputer, függönylégzsák, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lemeztető, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, tábla-felismerő funkció, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 184 kW, 250 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/05 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 450 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 835 kg |
| Csomagtartó: | 483 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!