6,99% FINANSZÍROZÁSSAL! Eladó márkakereskedésünk kínálatából Volvo XC60 T8 Ultra Black Edition Plug-in Hybrid modell! Kerámia bevonattal ellátott külső fényezés, Exterior külső dizájn elemek ( első hűtőrács, hátsó kipufogó kivezetések, lökárítóvédő, integrált küszöbsín )! Hirdetésünk tájékoztató jellegű, a pontos felszereltségért és további információkért keresse fel márkakereskedésünket személyesen vagy érdeklődjön telefonon a lenti telefonszámok egyikén!
12 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ADS (adaptív lengéscsillapító), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, nyitható panorámatető, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető (napfénytető), utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, törzskönyv, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 34 935 |
|---|---|
| Motor: | Hibrid |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 335 kW, 456 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2024/02 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 660 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2028/02 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 093 kg |
| Csomagtartó: | 468 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!