Balla István 06 30 409 36 98 Hovány, Kecskemét. Eladó a képeken látható Fiat Ducato MAXI XLH3 2.3 MJET 140LE. Akár 3% KAVOSZ! Bármilyen felmerülő kérdéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, 30%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 209 663 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2287 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2020/04 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 125 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!