Milán Vajk 06 30 680 5918. Eladó a képeken látható Fiat Ducato L4H3 méretben TÖBB DARAB! Infotainment rendszer, Bluetooth-szal + vezeték nélküli képernyőtükrözés funkcióval, DAB digitális rádióval, 2 USB csatlakozóval, 250 fokban nyíló hátsó ajtóval, tolatókamerával. Kecskeméti telephelyünkön megtekinthető, teljes körű ügyintézéssel. További információkért keressen bizalommal!
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, HIFI, immobiliser, isofix rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), HIFI, isofix rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, rádiós magnó, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2184 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/09 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 140 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!