Milán Vajk 06 30 680 5918.Eladó a képeken látható Fiat Ducato bármilyen méretben! Infotainment rendszer, Bluetooth-szal + vezeték nélküli képernyőtükrözés funkcióval, DAB digitális rádióval, 2 USB csatlakozóval tolatókamerával. További információkért érdeklődjön!
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), kikapcsolható légzsák, ködlámpa, rádiós magnó, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2184 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/07 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 010 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!