Milán Vajk 06 30 680 5918. Eladó a képeken látható Fiat Ducato kecskeméti készletről, azonnal elvihető! A KAVOSZ finanszírozás igénybe vehető, teljeskörű ügyintézéssel állunk ügyfeleink rendelkezésére! Autóbeszámítás lehetséges. A hirdetés tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek. Részletes információkért keressen bizalommal!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, immobiliser, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2184 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 110 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!