Az új Ford Mustang Dark Horse. - A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egyedi, stílusos megjelenés! Egy igazi fenevad! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 20% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a gyönyörű Ford Mustang még ma az Öné!
Széria felszereltség: 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható felfüggesztés, állítható kormány, álló helyzeti klíma, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (10 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, bluetooth-os kihangosító, bőr-szövet huzat, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, erősítő, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kerámia féktárcsák, kiegészítő fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, radaros fékasszisztens, rádió, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, sperr differenciálmű, sportfutómű, sportülések, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális. Extra felszereltség: 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), álló helyzeti klíma, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, bluetooth-os kihangosító, bőr-szövet huzat, bőrkormány, deréktámasz, digitális műszeregység, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, erősítő, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kiegészítő fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 5038 cm³ |
| Teljesítmény: | 338 kW, 460 LE |
| Kivitel: | Coupe |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 2 |
| Összsúly: | 2 170 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Coupe |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 762 kg |
| Csomagtartó: | 381 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!