A Ford MUSTANG , 5 év garanciával, több felszereltségben elérhető, rendelhető! Bővebb tájékoztatás érdekében keressen bizalommal! A hirdetésben közölt adatok tájékoztató jellegűek és nem minősülnek szerződéses ajánlattételnek. A képek illusztrációk. / Kertész Balázs Ford értékesítéső +36303233784 /
Széria felszereltség: 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ADS (adaptív lengéscsillapító), állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (10 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, erősítő, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, full extra, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, HIFI, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, riasztó, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, sperr differenciálmű, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ADS (adaptív lengéscsillapító), állítható combtámasz, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, deréktámasz, digitális műszeregység, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, erősítő, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), full extra, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, HIFI, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 5038 cm³ |
| Teljesítmény: | 332 kW, 452 LE |
| Kivitel: | Coupe |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 2 |
| Összsúly: | 2 170 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Coupe |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 761 kg |
| Csomagtartó: | 381 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!