10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (10 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, erősítő, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, HIFI, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vászontető, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, garanciális.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 5038 cm³ |
| Teljesítmény: | 332 kW, 452 LE |
| Kivitel: | Cabrio |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 2 |
| Összsúly: | 2 150 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Cabrio |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 801 kg |
| Csomagtartó: | 310 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!