Ford Ranger Platinum 3.0 V6 EcoBlue 240 LE e-AWD A10 gyári garanciával Kecskeméten a Hovány kínálatában. Magasan felszerelt, amit a képek is visszaadnak. Limitált ideig 06.30-ig 6.99% fix forint alapú THM elérhető! Bármilyen felmerülő kérdéssel kapcsolatban keressen bizalommal! Üdv: Balla István 06 30 409 36 98
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, csomag rögzítő, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, full extra, függönylégzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 116 452 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 177 kW, 241 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2023/10 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/10 |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 486 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!