Lenyűgöző teljesítmény. Egyedi, sportos dizájn. Maximális kényelem. Ez nem csak egy autó ez az élmény, amire vártál! GYERE EL ÉS PRÓBÁLD KI! Keress minket a bővebb tájékoztatásért, vagy a Ford teljes modellpalettájáért. Szentendrén a Ford Közép- és Kelet-Európai központja mellet várunk Minden érdeklődőt szakértő kollégákkal. Az ár a készlet erejéig érvényes. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a képek illusztrációk, valamint a felszereltség eltérhet a valóságban. A jármű pontos felszereltségét kérjük ellenőrizd részletesen! Szeretettel meghívlak Szentendrére, ahol egy finom kávé mellett prémium körülmények között ismerkedhetsz meg az autóval! A TE személyes tanácsadód:- ANTAL ISTVÁN - RANGER SPECIALISTA - várom hívásod a 06-30-488-33-40-es telefonszámon!
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bőr belső, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, oldallégzsák, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 151 kW, 205 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 280 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 436 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!