Az új Ford Ranger MS-RT - A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egyedi megjelenés, az igazi pick-up! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 30% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! A fenti adatok tájékoztató jellegűek, nem minősülnek konkrét ajánlattételnek. Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a gyönyörű Ranger még ma az Öné!
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, bukócső, centrálzár, csomag rögzítő, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, immobiliser, ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, oldallégzsák, rádiós magnó, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, xenon fényszóró, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bőr belső, bukócső, csomag rögzítő, függönylégzsák, fűthető ülés, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, ISOFIX rendszer, ködlámpa, oldallégzsák, rádiós magnó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, xenon fényszóró.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 177 kW, 241 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2024 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 486 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!