Készletről elvihető magas felszereltségű Ford WildTrak 3.0 V6 EcoBlue (Automata). Szériafelszereltségen felül magasan extrázott: Metélfényezés, Vezetést támogató csomag 71, Marketing CV Csomag 3, ICE Csomag 106, stb. Készletről és rendelésből elérhető kereskedésünkben több színben és felszereltséggel.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tető, elektromos tükör, fedélzeti komputer, full extra, függönylégzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, immobiliser, ISOFIX rendszer, könnyűfém felni, manuális klíma, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, rendelhető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), elektromos tető, full extra, függönylégzsák, fűthető ülés, ISOFIX rendszer, oldallégzsák, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 177 kW, 241 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2024/09 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 486 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!