Várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Meghívom Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: CSONTOS ÁDÁM Elérhető a következő telefonszámon:+36303790308
Széria felszereltség: Állítható kormány, bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tető, elektromos tükör, fedélzeti komputer, full extra, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, könnyűfém felni, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vonóhorog, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: Bőr belső, elektromos tető, full extra, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, tolatóradar, ülésmagasság állítás.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 215 kW, 292 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 130 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 478 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!