Az új XLT-k már a korábbi Wildtrak modellek magas extrázottságával rendelkeznek! Éppen ezért már az XLT sem egy mezítlábas pick-up, hanem egy kiváló felszereltségű autó! KIEMELT KÉSZLETTISZTÍTÓ KEDVEZMÉNY JÁR AZ UTOLSÓ MODELLEKRE! Ezen vételár már a készlettisztító kedvezménnyel ellátott autókra vonatkozik. Amennyiben lemaradunk a készlettisztítós autókról, 400 000 Ft + Áfa kedvezményről is lecsúszunk. ÍGY ÉRDEMES MINÉL HAMARABB HÍVNI! Forduljon hozzám bizalommal! KERTÉSZ BALÁZS FORD ÉRTÉKESÍTŐ +36303233784
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bukócső, centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, oldallégzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bukócső, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, ISOFIX rendszer, ködlámpa, oldallégzsák, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 168 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!