Tapasztald meg az erőt és a megbízhatóságot a Ford Ranger 2.0 TDCi EcoBlue 4x4 XLT Automata volánja mögött! Gazdaságos, mégis erőteljes dízelmotorja és intelligens 4x4 rendszere magabiztos teljesítményt nyújt bármilyen terepen vagy munkakörnyezetben. Az XLT felszereltség a praktikum és a kényelem tökéletes kombinációja: minden fontos extrát megkapsz, amire a mindennapokban szükséged lehet. Strapabíró kivitel, modern megjelenés és kényelmes automata váltó gondoskodik arról, hogy minden út gördülékeny és élvezetes legyen.Akár munkára, akár kalandokra keresel megbízható társat, ez a Ranger készen áll. Sokoldalú, erős és takarékos választás, amely nem hagy cserben.Meghívom Önt egy személyes találkozóra Kecskemétre, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: Jancsek KrisztiánElérhető a következő telefonszámon: 06303232899
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, függönylégzsák, GPS (navigáció), hátsó oldal légzsák, immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, oldallégzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, keveset futott, nem dohányzó, szervizkönyv, törzskönyv.
| Futott kilométer: | 18 000 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Pickup |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 187 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!