Szeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Meghívom Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: CSONTOS ÁDÁM Elérhető a következő telefonszámon: +36303790308
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bőr belső, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, oldallégzsák, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 155 kW, 211 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 280 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 436 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!