Ford Ranger Wildtrak első tulajdonostól vezetett szervízkönnyvel!Teljes körű ügyintézéssel várjuk kedves ügyfeleinket. Az ár tartalmaz 12 hónap/30 000 km garanciaszolgáltatást! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Szabó Alex +36305400462.
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, full extra, fűthető tükör, Hi-Fi, immobiliser, ködlámpa, könnyűfém felni, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, nem dohányzó, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 125 665 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 157 kW, 214 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2021/08 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 198 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!