MILÁN VAJK: 06 30 680 5918. Eladó a képeken látható Peugeot 208 Style! 8év/200.000km garancia, gazdaságos benzinmotor! Tempomat és sebességhatároló, automata fényszórók és ablaktörlés, képernyőtükrözés, vészfékező rendszer, stb.
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bluetooth-os kihangosító, digitális műszeregység, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, függönylégzsák, fűthető első ülés, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, tábla-felismerő funkció, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 74 kW, 101 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 595 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 090 kg |
| Csomagtartó: | 342 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!