Balla István 06 30 409 36 98 Hovány Kecskemét. Peugeot 208 várja új tulajdonosát, nálunk vásárolt, végig szervizelt gépjármű, új vásárlása miatt lett cserélve. Bármilyen felmerülő kérdéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
2 DIN, 6 hangszóró, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, csomag rögzítő, digitális klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, HIFI, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, LED fényszóró, lemeztető, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, oldallégzsák, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 31 125 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 55 kW, 75 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2021/02 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 510 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/01 |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 023 kg |
| Csomagtartó: | 210 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!