Eladó Omoda 5 1.6 TGDI Comfort 146 LE. Első tulajdonosától. Az autó kívül- belül korának és futásának megfelelő normál állapotban van. Kereskedésünkbe érkezéskor tételes állapotfelmérésen esett át. Gyári garanciája élő 7 év / 150.000 km-ig. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse értékesítő kollégánkat a lent megadott telefonszámok valamelyikén, vagy látogasson el személyesen márkakereskedésünkbe! Várjuk kedves meglévő és új ügyfeleinket teljes körű ügyintézéssel. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a változtatás jogát fenntartjuk!
8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, hangvezérlés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 18 514 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 108 kW, 147 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2024/11 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 849 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 455 kg |
| Csomagtartó: | 325 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!