Bevezető áron elérhető Omoda 5 SHS-H Városi crossover készletről, Premium felszereltséggel, rengeteg extrával.Tolatókamera, vezeték-nélküli töltő, Sport ülések, fűtéssel és szellőztetéssel, kulcs nélküli nyitás-zárás és indítás. 7 év vagy 150.000km garanciával, 1.000.000 km motorgaranciával! A fenti adatok tájékoztató jellegűek, nem minősülnek szerződéses ajánlatnak!
Széria felszereltség: 8 hangszóró, 230V csatlakozó hátul, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, bekanyarodási asszisztens, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 8 hangszóró, 230V csatlakozó hátul, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, bekanyarodási asszisztens, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 3 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 105 kW, 143 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 052 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 621 kg |
| Csomagtartó: | 300 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!