1,85 m raktérhossz a a padlón mérve. Akár 400 km városi hatótáv WLTP szerint is! 43 kWh akkumulátor csomag. Forduljon hozzám bizalommal! Hárnási Roland András 0630/3814647
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, HIFI, immobiliser, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), HIFI, rádiós magnó, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/05 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 250 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 624 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!