AZONNAL, KÉSZLETRŐL ELÉRHETŐ! Keressen minket a bővebb tájékoztatásért, vagy a Ford teljes modellpalettájáért. Szentendrén a Ford Közép- és Kelet-Európai központja mellet várunk Minden érdeklődőt szakértő kollégákkal. Az ár a készlet erejéig érvényes. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a képek illusztrációk, valamint a felszereltség eltérhet a valóságban. A jármű pontos felszereltségét kérjük ellenőrizze részletesen! Szeretettel meghívom Önt Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett prémium körülmények között ismerkedhet meg az autóval! Az Ön személyes tanácsadója: LIPEY-RÓZSA GÁBOR TEL: 0630 379 0827
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), isofix rendszer, oldal légzsák, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), fűthető ülés, GPS (navigáció), isofix rendszer, oldal légzsák, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1498 cm³ |
| Teljesítmény: | 74 kW, 101 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 1 965 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Saját tömeg: | 1 288 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!