Bite Roland 36 30 516 7217.Eladó a képeken látható Fiat Doblo L2-es méretben, emelt terhelhetőséggel! Az autóhoz tartozik többek között pótkerék, nagy kijelző telefontükrözéssel, 2 személyes utasoldali ülés, melyet a feltüntetett ár tartalmaz. További információkért érdeklődjön telefonon.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, full extra, immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, manuális klíma, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), full extra, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 75 kW, 102 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/06 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 350 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 471 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!