Bite Roland 36 30 516 7217.Eladó a képeken látható Fiat Dobló. Több méretben és felszereltségben elérhető készletről!
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, kikapcsolható légzsák, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), kikapcsolható légzsák, rádiós magnó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 4 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 75 kW, 102 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/03 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 1 975 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 315 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!