Balla István 06 30 409 36 98 Hovány, Kecskemét. Mindennapi rohangálóst, vagy hosszútávfutót keres, amivel gond nélkül tud parkolni? Szereti a sportos vezetési élményt, de fontos a kényelem és a pakolhatóság? Tekintse meg a piac legjobb ár-érték arányú modellét, mellyel mindezen igényeket kielégítheti. A motorja már a frissített EcoBoost motor, melyet teljesen átterveztek, láncos vezérlésű, kifejezetten megbízható (további információkért keressen bizalommal). Az autó nálunk vásárolt és szervizelt 5 év / 150.000 km garanciával rendelkezik az első forgalomba helyezéstől számítva. Mindenképp érdemes megtekinteni, amennyiben az autó felkeltette érdeklődését, kérem, keressen bizalommal az alábbi elérhetőségeken. Nyitvatartásunk: H-P: 8:00 - 17:00, Sz: 8:00-13:00. A hirdetés tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek!
2 DIN, 7 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus hengerlekapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kihangosító, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, lemeztető, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rablásgátló, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, törzskönyv, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 59 673 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2022/10 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 760 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2026/10 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 280 kg |
| Csomagtartó: | 456 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!