Eladó a címben említett Puma Gen-e DEMO autó! Alig 1400 km-t futott, karcmentes, sérülésmentes, újszerű állapotú magasan felszerelt autó. A prémium felszereltségen kívül az alábbi extrákat tartalmazza: Téli csomag: 2x ülésfűtés, kormányfűtés, szélvédőfűtés. Vezetési kényelem csomag: 360 fokos kamera, Holttérfigyelő, Adaptív tempomat, Sávközéptartó, Ütközésmegelőző rendszer. Érdeklődni a következő telefonszámon: +36-30-858-9959 (Kalmár Balázs)Nyitvatartás: HétfőPéntek 8:0017:00, Szombat 8:0013:00Fontos: a hirdetés nem minősül ajánlattételnek. Az árak és felszereltségek a készlettől és a gyártási lehetőségektől függően változhatnak. Pontos információért kérem, keressen telefonon.
Széria felszereltség: 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, automatikusan sötétedő belső tükör, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), könnyűfém felni, középső kartámasz, LED mátrix fényszóró, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, bemutató jármű, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, frissen szervizelt, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv. Extra felszereltség: 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), középső kartámasz, LED mátrix fényszóró, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 1 385 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 123 kW, 167 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Újszerű |
| Évjárat: | 2025/10 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 015 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2029/12 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Újszerű |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 563 kg |
| Csomagtartó: | 574 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!