Szeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár nem tartalmaz extra opciókat, illetve a fényezést és kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Az Ön személyes tanácsadója: CSONTOS ÁDÁM Elérhető a következő telefonszámon: 06-30-3790308
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 835 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Saját tömeg: | 1 293 kg |
| Csomagtartó: | 456 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!