KIEMELT KEDVEZMÉNYES ÁRON AZ UTOLSÓ ELŐZŐ MODELL ÉVES MODELLEK! Ezen vételár a 2025-ben gyártott autókra vonatkozik. Amennyiben 2026-os modellt keresünk, az ár 800 000 Ft + Áfával magasabb. ÍGY ÉRDEMES MINÉL HAMARABB HÍVNI! 6,99%-os THM-MEL! Finanszírozható ügyfelek: Magánszemélyek, egyéni vállalkozók, társas vállalkozások (cégek), Finanszírozási forma: Zártvégű pénzügyi lízing, Önerő: minimum 20%, A 6,99% THM elérhető az alábbi finanszírozott összeg (min-max) korlátok között FIX kamatozás esetén: 24 hó esetén: 2 000 000 Ft 14 350 000 Ft, 36 hó esetén: 2 000 000 Ft 9 919 000 Ft, 48 hó esetén: 2 000 000 Ft 7 661 000 Ft, 60 hó esetén: 2 000 000 Ft 6 294 000 Ft. Forduljon hozzám bizalommal! KERTÉSZ BALÁZS FORD ÉRTÉKESÍTŐ +36303233784
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, oldallégzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bőr belső, függönylégzsák, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, ISOFIX rendszer, ködlámpa, oldallégzsák, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 177 kW, 241 LE |
| Kivitel: | Pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 486 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!