Szalonkészletről elérhető Ford Ranger 2.3 PHEV Wildtrak autók! Több színben! Várom szeretettel Szentendrén, a Kalászi út 1. szám alatt. Érdeklődni: +36-30-858-9959 (Kalmár Balázs)Nyitvatartás: HétfőPéntek 8:0017:00, Szombat 8:0013:00Fontos: a hirdetés nem minősül ajánlattételnek. Az árak és felszereltségek a készlettől és a gyártási lehetőségektől függően változhatnak. Pontos információért kérem, keressen telefonon.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, Hi-Fi, immobiliser, szervokormány, tempomat, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), bőr belső, fűthető ülés, Hi-Fi, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 2294 cm³ |
| Teljesítmény: | 206 kW, 280 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 400 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 400 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!