2.3 EcoBoost PHEV: 11,8 kWh használható akkumulátor kapacitás. Elektronikus hatótáv: kb. 4045 km (WLTP). Ha nem töltöd rendszeresen az akksit tehát kevésbé kihasználod az elektromos hajtást reális üzemanyag-fogyasztás inkább kb. 7,5 l/100 km. Ha rendszeresen töltesz, és a napi ingázás elég ahhoz, hogy jelentősen kihasználd az elektromos hatótávot, akkor WLTP értékkel közelítő fogyasztás (3 l/100 km) reális lehet. Viszont ha ritkán töltöd, vagy hosszú utakat teszel meg, és az EV (elektromos) rész csak kis hányad, akkor inkább 78 l/100 km fogyasztásra számíthatsz. Fordulj hozzám bizalommal! Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, oldallégzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bőr belső, függönylégzsák, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, ISOFIX rendszer, ködlámpa, oldallégzsák, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 2294 cm³ |
| Teljesítmény: | 198 kW, 269 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 400 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 400 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!