Felejtse el a kompromisszumokat, az új Ford Ranger mindent visz! Ha a megbízható és gazdaságos munkatársat keresi, a 2.0-s dízel a Ön embere ha a megállíthatatlan, nyers erőre vágyik, a 3.0 V6-os fenevad nem ismer akadályt ha pedig a legújabb technológiát és a benzines-elektromos hajtás rugalmasságát kombinálná, a 2.3-as PHEV (plug-in hibrid) lesz a tökéletes társ a maga 280 lóerejével. Meló, sár vagy hétvégi kaland? Ez a pickup minden helyzetben bizonyít. Találja meg a stílusához illő motorizációt nálam és keressen bizalommal. Próbáljuk ki együtt még a héten! Válasszon készletes modelljeink közül vagy rendelje meg álmai autóját. Helyszíni autóbeszámításra, hitel,- és biztosítás ügyintézésre is lehetőséget biztosítunk! A hirdetések rendszeres frissítése ellenére előfordulhat, hogy a közölt ár adatok nem aktuálisak, vagy az Ön által kiválasztott gépkocsi már elkelt. Hívjon még ma, nehogy lemaradjon róla! Más színről, felszereltségről vagy a Ford teljes modellpalettájáról és a kedvezmények pontos feltételeiről érdeklődjön Schafer Attila kollégánknál (+36 30/690-15-30), aki kiváló szakmai felkészültségének köszönhetően választ ad minden felmerülő kérdésére.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, oldallégzsák, riasztó, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, garanciális. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), függönylégzsák, fűthető ülés, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, oldallégzsák, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 151 kW, 205 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 280 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Sebességváltó: | Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 436 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!