Az új Ford Focus Sedan - A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egyedi megjelenés, egy igazi útitárs! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 20% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a gyönyörű Ford …Focus még ma az Öné!
6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, érintőkijelző, esőszenzor, fedélzeti komputer, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, ISOFIX rendszer, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, sávtartó rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, garanciális, motorbeszámítás lehetséges.
| Futott kilométer: | 34 000 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 85 kW, 116 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 1 910 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Sedan |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 546 kg |
| Csomagtartó: | 392 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!