Eladásra kínáljuk szeretett Demo focusunkat.St-Line felszereltségen felül a következő extrákat tartalmazza:-Fekete tetőfényezés, fekete külső tükörház-Parkoló Csomag -Ajtó éjvédő/Nagy látószügő kamera/Active Park Assist-Sötétített üvegezés a B-oszloptól hátrafelé-ST-Line stílus csomag (Hátsó nagy spoiler, Piros féknyereg, Alumínium pedálok, Küszöbvédő sínek St line logóval)-Téli csomag(Szélvédő fűtés, első ülésfűtés, kormányfűtés)Szeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt!Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Az Ön személyes tanácsadója: CSONTOS ÁDÁM Elérhető a következő telefonszámon: 06-30-3790308
6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sportfutómű, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, azonnal elvihető, bemutató jármű, garanciális, garantált km futás.
| Futott kilométer: | 29 500 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2024/03 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 895 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2028/03 |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 330 kg |
| Csomagtartó: | 392 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!