Az új Ford Focus. - A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egyedi megjelenés! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 20% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a gyönyörű Ford Focus még ma az Öné!
6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, automata klíma, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, centrálzár, deréktámasz, elektromos ablak elöl, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, fedélzeti komputer, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, multifunkciós kormánykerék, plüss kárpit, sávtartó rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, garanciális.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/12 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 895 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kombi |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 350 kg |
| Csomagtartó: | 635 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!