Eladó Ford Focus ST-Line Kombi 1.0 EcoBoost mHEV (125 LE), készletről, extrákkal. Gazdaságos mHEV motorral és precíz hatfokozatú manuális váltóval. Gyári ST-Line külső és belső dizájn csomag. Gyönyörű kék metálfényezés. Családoknak is ideális, köszönhetően a tágas beltérnek és a hatalmas, jól pakolható csomagtérnek kéznélküli ajtónyitással. Extraként tartalmaz 10 hangszórós B&O hangrendszert, téli csomagot (fűthető első ülések, kormány és szélvédő) és vezetési kényelem csomagot (fáradtságfigyelő, holttérfigyelő, adaptív sebességtartó rendszert, stb.). Az autó azonnal elvihető. Kedvező lízing konstrukciókkal és használt autó beszámítással is!Szeretettel várjuk Kecskeméten! Fontos információ: A hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt! Tekintse meg az autót személyesen, prémium környezetben, ahol egy forró kávé mellett válaszolok minden kérdésére. Az Ön személyes tanácsadója:Jancsek Krisztián Elérhető a következő telefonszámon: 06-30-323-2899
Széria felszereltség: 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, sávtartó rendszer, sportfutómű, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló. Extra felszereltség: 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, deréktámasz, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, sávtartó rendszer, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 895 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kombi |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 350 kg |
| Csomagtartó: | 635 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!