Eladó vadonatúj Citroën Jumper L4H2 2.2 BlueHDi 180 LE maximális kapacitás, erőteljes teljesítmény és megbízhatóság egyben! Ez a modell ideális választás azoknak, akiknek fontos a nagy raktér, a modern technológia és az erős motor legyen szó szállításról vagy logisztikáról! A leghosszabb (L4) tengelytáv és a közép magas tető (H2) kombinációja kiemelkedően nagy hasznos teret kínál, a 180 lóerős BlueHDi motor pedig gondoskodik a dinamikus haladásról még teljes terhelés mellett is. Az új generációs dízelmotor alacsony fogyasztás mellett teljesíti a legszigorúbb EURO 6D emissziós normát, így nemcsak hatékony, de környezetbarát is. Rakozov Krisztián +36-30/77-96-486!
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, fedélzeti komputer, Hi-Fi, immobiliser, manuális klíma, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, garanciális, nem dohányzó, rendelhető, szervizkönyv. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), Hi-Fi, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2184 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 060 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!