Használt autó beszámítás, kedvező finanszírozás és biztosítás egy helyen. Kérjen egyedi árajánlatot. Rakozov Krisztián +36-30/77-96-486
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, fedélzeti komputer, Hi-Fi, immobiliser, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, nem dohányzó, szervizkönyv, törzskönyv. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), Hi-Fi, rádiós magnó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2179 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 925 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!