Eladó vadonatúj Citroën Jumper L3H2 2.2 BlueHDi 140 LE azonnal elérhető, raktárról! Ha megbízható, nagy teherbírású és gazdaságos furgont keres vállalkozása számára, ez a modell tökéletes választás. További információért, ajánlatkérésért vegye fel velünk a kapcsolatot! Ne hagyja ki dolgozzon profin, induljon a legjobbal! Rakozov Krisztián +36-30/77-96-486!
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, fedélzeti komputer, Hi-Fi, immobiliser, manuális klíma, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, nem dohányzó, rendelhető, szervizkönyv, törzskönyv. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), Hi-Fi, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2184 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 975 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!