Eladó Volkswagen Arteon 1.4 TSI PHEV R-Line 156 LE. Az autó kívül- belül korának és futásának megfelelő normál állapotban van. Kereskedésünkbe érkezéskor tételes állapotfelmérésen esett át. Teljesen új vezérlő egység van benne, amely még garanciális. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse értékesítő kollégánkat a lent megadott telefonszámok valamelyikén, vagy látogasson el személyesen márkakereskedésünkbe! Várjuk kedves meglévő és új ügyfeleinket teljes körű ügyintézéssel. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a változtatás jogát fenntartjuk!
10 hangszóró, 230V csatlakozó hátul, ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 86 928 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 1395 cm³ |
| Teljesítmény: | 115 kW, 156 LE |
| Kivitel: | Coupe |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2021/08 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 300 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Coupe |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 725 kg |
| Csomagtartó: | 563 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!