Balla István Hovány Kecskemét 06 30 409 36 98 Peugeot Partner 1.6 D 100LE L2-es méretben keresi új munkatársát. Nálunk vásárolták új korában, új vásárlása miatt cserélték le (AdBlue tartály cserélve volt 2 éve 101.000 km-nél garanciában). Bármilyen felmerülő kérdéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, első tulajdonostól, nem dohányzó, szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 148 956 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1560 cm³ |
| Teljesítmény: | 73 kW, 99 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2019/05 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 350 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/05 |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 395 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!