Milán Vajk 06 30 680 5918. VALÓBAN KÉSZLETEN VAN, MEGTEKINTHETŐ, RÖVID IDŐN BELÜL MOZDÍTHATÓ, 3% KAVOSZ LÍZINGRE IS! Rengeteg extra, amit tükröz az ára is: NAGY KIJELZŐ VEZETÉK NÉLKÜLI KÉPERNYŐTÜKRÖZÉSSEL, KANYARKÖVETŐ KÖDFÉNYSZÓRÓ, AUTOMATA VILÁGÍTÁSKAPCSOLÁS, AUTOMATA ABLAKTÖRLÉS, PÓTKERÉK, MEGERŐSÍTETT FELFÜGGESZTÉS, STB. Teljes körű ügysintézés! A hirdetés nem minősül a Polgári Törvényről szóló 2013. évi V. Törvény szerint ajánlattételnek, ezért nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, ködlámpa, manuális klíma, oldal légzsák, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, 30%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2184 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos platós |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos platós |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 7 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 025 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!