Bite Roland 36 30 516 7217.Eladó a képeken látható Boxer L4H2-es méretben és bármilyen más méretben is több darab! A gépjármű kecskeméti telephelyünkön kipróbálható, megtekinthető.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, full extra, immobiliser, isofix rendszer, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), full extra, isofix rendszer, rádiós magnó, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2184 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 060 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!