Milán Vajk 06 30 680 5918. VEZETŐI AUTÓ! 37.000KM! Alacsony fogyasztás, sok extra, maximális francia kényelem! MOST AKCIÓS, 2,9% THM-EL LÍZINGELHETŐ! Az akciós lízing feltételeiről minden esetben érdeklődjön az értékesítőnél, vagy márkakereskedésünkben!
Széria felszereltség: 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, WiFi Hotspot, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, WiFi Hotspot.
| Futott kilométer: | 3 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 940 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2029 |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 361 kg |
| Csomagtartó: | 412 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!