Milán Vajk 06 30 680 5918. Eladó a képeken látható Peugeot 2008 Style! 8 év/200.000km garancia! Tempomat és sebességhatároló, képernyőtükrözés, STB. A hirdetés nem minősül a Polgári Törvényről szóló 2013. évi V. Törvény szerint ajánlattételnek, ezért nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem!
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, bluetooth-os kihangosító, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, hátsó oldal légzsák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bluetooth-os kihangosító, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), függönylégzsák, fűthető első ülés, hátsó oldal légzsák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, LED fényszóró, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, tábla-felismerő funkció, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 75 kW, 102 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 710 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 188 kg |
| Csomagtartó: | 434 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!