Eladó Opel Movano L4 H3 (leghosszabb, legmagasabb) 2.2 BlueHDI 165 LE motorral. Az autó kívül- belül korának és futásának megfelelő normál állapotban van. Kereskedésünkbe érkezéskor tételes állapotfelmérésen esett át. Teljesen új fékekkel szerelve. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse értékesítő kollégánkat a lent megadott telefonszámok valamelyikén, vagy látogasson el személyesen márkakereskedésünkbe! Várjuk kedves meglévő és új ügyfeleinket teljes körű ügyintézéssel. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a változtatás jogát fenntartjuk!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, nem dohányzó.
| Futott kilométer: | 173 778 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2179 cm³ |
| Teljesítmény: | 121 kW, 165 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2023/08 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 215 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!