A kecskeméti Hovány kínálatából eladó egy kítűnő állapotú Omoda 9!
ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, HUD / Head-Up Display, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, középső kartámasz, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás vezetőülés, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, riasztó, sávváltó asszisztens, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 16 690 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 395 kW, 537 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/08 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 717 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 270 kg |
| Csomagtartó: | 660 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!